•Avril -Events10•

American Music Awards 2010 -Videos

23. listopadu 2010 v 12:40 | M*Girlsteenka
Z American Music Awards se objevily čtyři videa v dobré kvalitě. 
V prvním z nich se například dozvíme, že nové, čtvrté album vyjde v BŘEZNU!

American Music Awards 2010 -After Party

23. listopadu 2010 v 12:31 | M*Girlsteenka
A poslední várknou jsou fotky z after party, kde, jak se zdá, se Avie dost dobře bavila =) Byla úžasná, připomínala mi tu starou Avril, kterou tak milujeme..♥ ;)
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

American Music Awards 2010 -Show

23. listopadu 2010 v 12:13 | M*Girlsteenka
Další fotky, které přidávám, jsou z předávání ceny pro Nejlepší Alternativní Rockovou Hudbu. Cenu Avril předala skupině Muse spolu se zpěvákem Mikem Posnerem.
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

American Music Awards 2010

23. listopadu 2010 v 11:58 | M*Girlsteenka
V neděli (21.11.) se konalo předávání cen American Music, kde tentokrát Avril nechyběla. Musím uznat, že jí to neskutečně moc slušelo -měla nádherné šaty, úžasné boty a dokonalé nehty ;) Na jejím krku se navíc houpal řetízek s písmenkem "B", jako Brody =) Jako první přidávám fotky z příjezdu, jsou skvělé ♥
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

26th Birthday Party -Wet Republic Pool, Las Vegas

23. listopadu 2010 v 9:50 | M*Girlsteenka
Se strašný zpožděním se pokusím postupně dopřidávat věci, co mi tady chybí. A začnu oslavou narozenin, která se konala 2.řijna v Las Vegas. Ty fotky jsou prostě skvělé ;)
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Avril -Clinton Global Initiative's 2010 Annual Meeting

25. září 2010 v 15:11 | >Miss.GirlsteenQa<
Avril se New Yorku zúčastnila prvního setkání pořádaného bývalým americkým prezidentem Billem Clintonem, ve snaze spojit různé charitativní a ne-vládní organizace a řešit problémy globální chudoby, životního prostředí, zdravotní péče nebo například vzdělávání. Více můžete najít tady.

 Avril o této akci také několikrát tweetovala: 
Really excited to be at the opening session of Bill Clintons
(Cz: Jsem opravdu nadšená, že jsem na zahajovacím zasedání Billa Clintona.)

Super cool to be here in NYC learning about the worlds biggest problems and hearing to people like Bill Clinton and Melinda Gates speak
(Cz: Super cool být tady v NYC, poznávat světové největší problémy a poslouchat lidi jako jsou Bill Clinton a Melinda Gates.)

Great agriculture panel at #cgi2010, did you know that a billion people eat too much and a billion don't have enough to eat?
(Cz: Skvělý zemědělský panel (viz odkaz). Věděli jste, že bilion lidí jí příliš mnoho a bilion nemá dost jídla?)

Nakonec se ještě objevily dvě naprosto skvělé fotky. Všimli jste si, že se Avril zase vrátila k původní hnědé barvě vlasů? Jsem zvědavá, jestli je to jen výstřelek, nebo jestli nás, společně s novou deskou, čeká návrat k té "staré" Avie..=)
imagebam.com imagebam.com..

Avril -Los Angeles Dodgers pre-game

28. července 2010 v 11:48 | >Miss.GirlsteenQa<
20.7. se Avril zúčastnila hry Los Angles Dodgers, před kterou si zkoušela svoje nadhozy a chytání. Vzniklo z toho spoustu úžasných fotek, navíc to vypadá, že se Avie opravdu bavila =))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Avril -"Dry Land" Premiere

28. července 2010 v 11:29 | >Miss.GirlsteenQa<
19.7. se Avril objevila na premiéře filmu Dry Land, pravděpodobně proto, že si v něm zahrál její kamarád Wilmer Valderrama. I když nepředvedla žádnou róbu, musím uznat, že jí to moc slušelo i tak, byla krásná =)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Avril -17th Annual Race to Erase MS (Show -photos)

11. května 2010 v 13:43 | ›Miss.GirlsteenQa‹
Už nejspíš jako vážně poslední článek z "Race to Erase MS", který se konal 7.května, tu mám fotky z vystoupení. Řekla bych, že jsou ještě skvělejší než videa z předchozího článku :) Byla strašně úžasná, miluju její výrazy :)) ♥ Moc jí to slušelo =)
free image host free image host free image host free image host

Avril -17th Annual Race to Erase MS (Show -videos)

11. května 2010 v 13:32 | ›Miss.GirlsteenQa‹
V poslední várce přidávám videa z vystoupení Avril na 17.ročníku "Race to Erase MS". Tam vystoupila prvně samostatně se skvělou verzí "Sk8er Boi" a potom nejspíš na konci spolu s ostatními. Obě videa jsou bohužel v hodně špatné kvalitě, můžeme jen doufat, že se snad časem objeví i nějaká lepší. Každopádně Avie byla podle mě naprosto dokonalá, bylo vidět, jak si to užila..:) ♥

Avril -17th Annual Race to Erase MS (Cocktails Party)

10. května 2010 v 18:12 | ›Miss.GirlsteenQa‹
Jako další přidávám fotky z koktejlové párty. Na ní byla Avie společně se svou maminkou, s mámou Brodyho Jennera a samozřejmě s Nancy Davis. Snad mi jen zbývá zoopakovat, že byla vážně kouzelná..♥
free image host.free image host.free image host free image host
free image host

Avril -17th Annual Race to Erase MS (arriving)

10. května 2010 v 17:57 | ›Miss.GirlsteenQa‹
Konečně přidávám první fotky letošního 17.ročníku každoročního boje nadace Nancy Davis "Race to Erase MS" proti roztroušené skleróze, který se konal v pátek 7.května. Jako první tady mám fotky Avril z příjezdu. Tam se setkala právě s patronkou této akce, Nancy. Musím říct, že podle mě vypadala strašně nádherně, až neskutěčně moc jí to slušelo ♥ Asi jsem se zamilovala do jejích vlasů, šatů, doplňků a bot..:) <3
free image host free image host free image host free image host

Avril -Kitson store: Race to Erase MS

4. května 2010 v 16:44 | ›Miss.GirlsteenQa‹
V sobotu 1.května se Avril zůčastnila akce v Los Angelském Kitson obchodě, kde se tak podílela na boji proti roztroušené skleróze. V obchodě se objevily jí navrhnutá speciální trička "Rock It". Sama nás pak informovala, že už se nemůže dočkat 17. ročníku každoročního závodu proti MS, který se bude konat v pátek 7.5. v LA. Já musím jen dodat, že Avie byla jednoznačně kouzelná, moc jí to slušelo..♥
free image host free image host free image host free image host

Avril -Orange you Happy to Erase MS

21. března 2010 v 10:54 | ›Miss.GirlsteenQa‹
Ve čtvrtek Avril poslala zprávu svým fanouškům týkající se své účasti na charitativním projektu Erase MS, krerého se mj. účastnila už loni. Společně s ní se objevil i plakát a samostatná fotka.
Za fotky vděčím avril-l.org, za překlad díky a-lavigne, dneska bohužel nemám čas přeložit vám to sama.

Ahoj všichni,
Jsem tak šťastná, že vás mohu seznámit s úžasným projektem, na kterém jsem se podílela poměrně dlouho. Nazývá se Nancy Davis Foundation for Multiple Sclerosis (Nadace Nancy Davis pro roztroušenou sklerózu). Milulý rok jsem jim pomohla finanční sbírkou a letos jsem nastoupila do představenstva. Roztroušená skleróza je zničující onemocnění, které postihuje především mladé ženy a já chci pomoci k najití léku! Chci, aby lidé měli tuto nemoc v povědomí. 7. května 2010 budu vystupovat na 17. výročí 'Race to Erase MS'. Prosím, podívejte se na jejich webové stránky a pokud můžete - pomožte. Podpořit můžete i na Facebooku (Facebook @ NancyDavisFoundation).

S láskou
Avril
free image host free image host

Avril -Chelsea Lately Show

18. března 2010 v 14:27 | ›Miss.GirlsteenQa‹
Avril byla včera (17.3.) hostem v Chelsea Lately Show. Mluvily třeba o tom, že Avie hrála hokej společně s klukama, o její nové desce s tím, že první singl vyjde v dubnu (wow, měsíc..už jen měsíc! :D), samozřejmě o songu Alice a také o tom, jak se na premiéře Alice in Wonderland potkala s princem Charlesem. Podle mě byla kouzelná jako vždycky, moc jí to slušelo :)) ♥

Avril -"Araki: A Prespective" Exhibition

8. března 2010 v 15:29 | ›Miss.GirlsteenQa‹
Objevily se fotky ze soboty (6.3.), kdy Avril navštívila výstavu společně s Brandonem Davisem. Myslím, že o jejich vztahu se toho napsalo až moc, já osobně si ale myslím, že jsou pouze přátelé..co vy?
free image host free image host..

Avril -Tonight Show With Jay Leno (backstage)

7. března 2010 v 14:02 | ›Miss.GirlsteenQa‹
Objevily se dvě nové fotky ze středy, kdy byla Avril hostem noční show Jaye Lena. Ta první je ze zákulisí, kde se společně vyfotili, ta druhá potom ze zkoušky. Avie je v těch brýlých vážně skvělá :DD
free image host free image host..

Avril -Tonight Show With Jay Leno

6. března 2010 v 16:39 | ›Miss.GirlsteenQa‹
Ehh..tak mě konečně máte zpátky :)) Nejprve se pustím na přidávání novinek, ať si to tady doplním a večer vám napíšu článek o tom, jaké to bylo :) Jako první ze zpráv tady mám Avrilčinu středeční účast v Tonight Show Jaye Lena. Tam poprvé živě zazpívala song pro film Alenka v říši divů "Alice". Musím říct, že byla úplně úžasná -zazpívala to nádherně a navíc ty šaty a celkově celá scéna...krása, úžasné vystoupení <3

free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host.

Avril -Vancouver Olympic Ceremony 2010 //photos

1. března 2010 v 11:11 | ›Miss.GirlsteenQa‹
Objevilo se i pár fotek. Nejsou úplně v nejlepší kvalitě, každopádně, není to špatné :)) Avie byla nádherná <33
free image host free image host free image host free image host
free image host...

Avril -Vancouver Olympic Ceremony 2010

1. března 2010 v 11:00 | ›Miss.GirlsteenQa‹
Wow! Avril byla prostě nejúžasnější <3 Včera večer, našeho času ale dneska brzičko ráno vystoupila na závěrečném ceremoniálu Zimních Olympijských her ve Vancouveru. Zazpívala My Happy Ending a Girlfriend. Vypadala, že si obě písničky vážně užívala..no, já se jí ani nedivím, krásné pozorovat tolik lidí, kteří zpívají s ní :)) Navíc jí to moc slušelo, nádherné červené šatičky s kanadskou vlajkou..byla prostě kouzelná :))
 
 

Reklama

Copyright ©2008-2010
||›Miss.GirlsteenQa‹||http://girlsteen.blog.cz||Thanks for your visit.