My Diary.

Nevím, co k tomu všemu říct..

14. dubna 2011 v 16:58 | Girlsteenka*


Zdravím...
Skoro půl roku..ano skoro 6 měsíců jsem neměla ani čas, ani náladu jsem cokoli napsat..pokračovat v blogaření. Často jsem ze začátku přemýšlela, jestli by alespoň nebylo fér se rozloučit..ale nikdy jsem se k tomu nedokopala. Nevěděla jsem, jestli opravdu skončit chci.

A proč píšu najednou teď..? Přiměl mě k tomu až email od blogu.cz, který mě upozorňoval na to, že jsem se 3 měsíce nepřihlásila. Smutné. Tři roky dřiny a tvrdé práce..a najednou je všechno pryč. Ale nechybí mi to =) Hodiny se dají trávit mnohem smysluplnější prací, než koukáním do monitoru..ale to je nesdělitelné..na to si každý z nás musí přijít sám..;)

A tak se s vámi tedy loučím. Loučím se s blogařským světem, který je čímdál tím zlověstnější. Možná se někdy vrátím..možná. Ale už ne s blogem o Avril.. I když jí stále miluju stejně..a možná víc..♥ A taky díky za skvělou práci všech úžasných blogerek a blogařů, kteří nám o ní pravidelně přinášejí nové, neookopírované informace...díky za váš čas =)
Ale teď už sbohem..snad jednou zpátky tady, nashledanou...

Girlsteenka*

Má mě váš blog čím zaujmout? Aneb pojďme se podpořit!

22. listopadu 2010 v 18:48 | M*Girlsteenka
girlsteen.blog.cz
Zdravím vás, blogaři =)

Líbí se vám můj blog, máte aspoň trochu rádi hudbu Avril Lavigne a myslíte si, že i mě má váš blog čím zaujmout? Tohle je jedna ze skvělých šancí, jak třeba zviditelnit svoji stránku -ukázat na něco zajímavého ;)

Já se svůj blog po dlouhé době nečinnosti snažím opět dostat do chodu a tak by mě potěšilo, kdybych našla aspoň pár hezkých blogů, které bych mohla zařadit do svých oblíbených blogů a tak je pravidelně navštěvovat..=)

Pojďme se vzájemě podpořit! =) Jestli byste chtěli, stačí jen do komentářů napsat adresu svého blogu a důvod, proč byste mi svůj blog chtěli ukázat =) Já na každý z vašich komentářů moc ráda odpovím. 

Děkuju vám =) 

11.11.//Opravdu, se chystám vrátit =)

11. listopadu 2010 v 15:42 | M*GirlsteenQa
Avril
Nepředstavitelné? Možná, že jo.. 
Dlouho, předlouho a úplně nejdéle za dobu co bloguju, jsem udělala pauzu.. Je to časem, škola je mnohem náročnější, než to kdy bylo a pak taky, samozřejmě, facebook ovládl nás všechny a tak když už se konečně vrátím stahaná domů, jdu si radši pokecat..to snad chápete =)
Nicméně, já VÁŽNĚ NEKONČÍM! O víkendu se pokusím vrátit.. Čekejte změny, hodně změn.. Design, navigace, affiliates.. Bude toho hodně. A budu muset začít úplně od znova, protože tenhle blog už většina jeho návštěvníků odepsala.. Já vím =)

Btw: Jsem neskutečně šťastná z nové zprávy přímo od Avril, kde se dozvídáme, že nové album vyjde již opravdu brzy! Natáčí se klip k prvnímu singlu s názvem "What The Hell"! Videa se dočkáme v měsíci lednu. Thanks, Avril! ♥

Zatím se mějte,
M.G* ♥

Happy 26th birthday, Avril! ♥

27. září 2010 v 13:07 | >Miss.GirlsteenQa<
Dnes slaví Avril své krásné 26.narozeniny a mě nezbývá nic jiného, než jí jako další z fanoušků popřát. Vzpomínáte na ten článek loni? Letos to bude kratší, nicméně stejně upřímné ♥ Avril, chtěla bych Ti pořát jen to nejlepší jak do soukromého života, tak samozřejmě do všech Tvých projektů, ať už je to hudba, Abbey Dawn, parfémy, nadace nebo cokoli jiného. Neskutečně moc už se těšíme na nové album a...we love you ♥
So, HAPPY BIRTHDAY, AVRIL! ♥

Skoro hotovo.

25. srpna 2010 v 17:14 | >Miss.GirlsteenQa<
Avie
Je to tak =)
Dneska jsem donastavila design, zítra už ho jenom doladím do nejmenších detailů.. Pak mě čeká smazání všech starých a nehodících se článků a vlastně možná od zítřka by tady mohl začít normální provoz..jinak od neděle =) Tak teď jen doufám, že se vám nová proměna zatím líbí..snažím se =) Pro dnešek už se loučím, mám toho dost.. Zatím..a držte se =)

A zítra pokračujeme..

24. srpna 2010 v 19:32 | >Miss.GirlsteenQa<
girlsteen.blog.cz
Tak abyste neřekli, že se flákám..=)
Ale ne..v pondělí jsem tuhle dlouhou etapu rekonstrukce odstartovala tím, že jsem spatlala design.. Je to trochu moc křiklavě růžové, ale jinak typicky Avrilácké...takže se mi docela i líbí..ale k dodělání má ještě daleko =D Dneska jsem ho nastavila a se slzou v oku smazala rok těžké práce..přesně řečeno, smazala jsem všechny Twilighťácké rubriky. Zítra odpoledne budu pokračovat s doděláním designu, a předěláním rozcestníků.. A pozítří by to tady už snad mohlo začít fungovat.. No uvidíme.. Teď se konečně po neskutečně dlouhé době půjdu podívat k affiem...jste zlatí ♥, že jste se na mě ještě nevykašlali..patřilo by mi to =D
Zatím se mějte..zítra pokračujeme =)

Rozhodla jsem se.

21. srpna 2010 v 8:31 | >Miss.GirlsteenQa<
by avrilajine
Zdravím vás =)
Tak jsem se tady konečně objevila, i když z Itálie jsem doma už do neděle. Bylo to skvělé, ale o tom spíš zase někdy jindy.

Abych se přiznala, hodně jsem ten týden o svém blogaření, nebo vlastně i o celé blogové komunitě přemýšlela. A pochopila jsem, že takhle to dál nejde. Viděla jsem to já a myslím, že i vy.. Tohle mě prostě nebavilo. Konečně mi došlo proč. Jde o to být originální.. Ano, jenže jak v tomhle přeTwilightovaném světě chcete, nebo můžete být originální? Já jsem vždycky doufala, že to jde...teď už ale vím, že ne. A takových blogů je mraky. Mraky úplně stejných a ničím nezajímavých blogů o Twilight sáze. Nikde nevidím nic originálního.. Ano, pak je tady ta elita.. Samozřejmě hrstka opravdu kvalitních Stmívání blogů, které jsou rychlé, kvalitní a originální..žádná kopie. A tak si myslím, že mezi nimi se své informace o Breaking Dawn nebo Robovi s Kristen určitě najdete..

A tím jsem se vlastně dostala k tomu, co jsem vám chtěla říct. Myslím, že většina z vás už to pochopila. Končím s Twilight ságou. Ne že bych jí už nemilovala, jsem pořád stejně zapálený fanoušek jako nazačátku a na BD už se neskutečně těším, jde o to, že mě to nebaví. V tomhle světě bylo přidávání novinek o Twi-stars naprosto zbytečnou prací.. Protože je to všude. Však vy to přežijete =) Opravdu moc mě to mrzí, myslela jsem, že tohle nikdy neudělám, ale popravdě, měla jsem to v hlavě už pár měsíců zpátky.. Chápu, že tímhle možná přijdu i o ten úplně malinkatý zbyteček lidí, kteří sem chodili, ale já pevně doufám, že si je svým novým způsobem blogu zase získám..

Od pondělí tady začne obrovská rekonstrukce. A potom.. Setkáte se s girsteen v úplně nové podobě. Pokusím se z toho udělat kvalitní, dobře aktualizovaný a snad i něčím zajímavý blog o Avril Lavigne. Prosím, držte mi palce =)

Moc se omlouvám, mě samotnou to vážně mrzí, ale jinak to nejde. Tak snad mě pochopíte..aspoň trošku =) Budu v to doufat..=)

Zatím se loučím, čekejte mě tady zase pravidělně od pondělí..

Slečna GirlsteenQa =)

06.08.//Itálie =)

6. srpna 2010 v 20:07 | >Miss.GirlsteenQa<
Avie
Zdravím,
moc se omlouvám za svou neaktivitu poslední dobou. Já vím, je lehké vymluvit se na to, že není čas...ale ono to tak o prázdninách opravdu je =( Slibuju, že od září to tady zase poběží v zajetých kolejích a vše se vrátí do normálu =) Teď mě ale znovu prosím omluvte =) Dneska večer odjíždím na deset dní do Itálie, takže tady nic nečekejte v době od 6.8. do 15.8.2010. Pak přísahám, že to jak s aktualizacemi, tak s návštěvami affs napravím..=) Moc děkuju za pochopení =)
Užívejte si posledního měsíce prázdnin a za deset dní mě máte zpátky =)
Zatím pá ♥

07.07.//Dovolená =)

7. července 2010 v 20:40 | >Miss.GirlsteenQa<
Avril
Zdravííím,
ano já vím, že jsem tady opět víc nebyla než byla, ale jsou prázdniny a já je vážně nechci promrhat u počítače, to můžu dělat zbytek roku =) Ale mrzí mě, že tohle všechno zanedbávám..v zimě to tady bylo docela dobře rozjeté a teď si to kazím. Každopádně nechci pozastavovat, to rozhodně ne =)

Chci vám ale hlavně říct, že tady od zítřka oficiálně nebudu. Odjíždím na dovolenou, takže se blog nedočká aktualizací od 8.července do 15.července. Články přednastavené nejsou. Opravdu se omlouvám, ať už affiem anebo ostatním návštěvníkům, a doufám, že až se vrátím, konečně budu mít na poctivé a pravidelné aktualizace čas =) Nechtěla bych tenhle doslova vypiplaný blog úplně zkazit =D
Zatím se loučím a doufám, že si prázdniny taky pořádně užíváte..=)
Mějte se, za týden jsem zpět =) Pá ♥

01.07.//Zasloužené prázdniny a vytoužená premiéra Zatmění =)

1. července 2010 v 13:58 | >Miss.GirlsteenQa<
girlsteen.blog.cz
Zdravíím vás do, pro většinu, prvního prázdninového dne =)
Chtěla jsem se vám omluvit za svou hodně mizernou aktivitu na blogu za poslední asi dva měsíce.. Mrzí mě, že to tady vypadá tak jako teď, ale nějak už nemám tolik času jako dřív. Moc ráda bych vám slíbila, že o prázdninách to bude o moc lepší, ale nejsem si tím úplně tak jistá. No nevadí, zkusím udělat co bude v mých silách..vy asi taky nebudete léto trávit nalepení na počítači =)))

Ta zajímavější a mnohem šťastnější zpráva, kterou jsem vám chtěla napsat je ta, že jsem včera zhlédla Zatmění =) Bylo to...kdybych to měla říct zkráceně, tak o stovky procent lepší než Nový Měsíc =) David Slade a samozřejmě zbytek štábu a herců odvedli neskutečně skvělou práci. Tentokrát bych vzdala hold i Melisse Rosenberg za úžasný scénář, který je místy trefně vtipný =)
Jsem ráda, že se i pro tentokrát pevně drželi knihy a přesto měl film spád. Oproti New Moon tady, aspoň pro mě, nebyly ty místa, kde jsem se nudila. Zatmění je z mého pohledu báječná souhra napětí, akce, trochy upírského tajemna, vtipné komedie a sladké romantiky. Všechno báječně navazující a propojené.. Teď už vím, že pro mě se Eclipse stává zatím nejlepším a nejlépe spracovaným dílem ságy.
A co vy? Viděli jste už Zatmění, nebo se na něj teprve chystáte? Jestli patříte do té druhé skupiny, tak vám ho určitě doporučuju =)
(Metric -All Yours -Eclipse Soundtrack)

13.06.//Na týden se loučím =)

13. června 2010 v 15:26 | >Miss.GirlsteenQa<
Avie ♥
Ahooj,
tak píšu, jak jsem vám slíbila. Moje "blogová dovolená", jak jsem si jí pojmenovala, pomalu končí a čeká mě poslední týden, kdy budu úplně bez něj. Jak asi víte, zítra odjíždím se třídou na vodu a vracíme se v neděli, takže po mě prosím celý týden nic něchtějte, předem se omlouvám, pokud se nezúčastním nějakých třídění a samozřejmě se nejvíc omlouvám affiem a té hrstičce stálých návštěvníků, že tady vůbec nic nepřibyde. Ale myslím, že mě chápete =) Jak už jsem taky zmiňovala, po mém návratu se tady všechno zase rozběhne jako dřív...zkrátka, budu na vás mít opět moře času =))
Jen abyste věděli, pryč budu 14.-20.června. Užívejte si krásných letních dní a předpředposledního týdne školy =) Zkuste na mě nezanevřít, už teď se na vás těším <3
Loučím se..a za týden bye ♥

09.06.//Hlásím, že žiju a vím, kdy tady zase budu naplno =)

9. června 2010 v 15:47 | >Miss.GirlsteenQa<
just summer
Ahooj,
tak jak si užíváte první, opravdu letní týden? Já perfektně ♥ Myslím, že ta doba, kdy jsem veděla, že nemusím na blog a nemusím nic přidat, zkrátka nemám žádnou povinnosti vůči vám, byla dobrá..=) Určitě mi pomohla, zase mi dala chvíli času i na jiné věci..:)) Za ten týden jsem ale byla na blogu denně..=D Nevěříte mi? Ne, vážně vím o všech akcích a fotkách, které se objevily.. MTV Movie Awards byly úžasné, samozřejmě všem našim Twi-hvězdám gratuluju <3 Takže je všechny časem přidám..nebo v to aspoň doufám =))
A teď asi ta věc, která vás zajímá úplně nejvíc. Kdy že se vrátím? V pondělí odjíždíme se třídou na týden na vodu. Budeme tam až do neděle, takže pak? Pravděpodobně, se tady objevím v pondělí 21.června =)) A pak už tady s váma zase zůstanu co nejvíc z prázdnin půjde. Určitě to tady nechci moc zpustošit, takže hned ten týden začnu přidávat a obíhat tak, jak bych měla.. Zkrátka bude to tady jako dřív...snad lepší =)
V sobotu nebo v neděli vám zase napíšu..<3
Zatím se mějte a užívejte si sluníčka ♥

03.06.//Chvilka oddechu nemůže uškodit..

3. června 2010 v 17:24 | >Miss.GirlsteenQa<
Avril xD
Zdravím,
tak se zase skoro po týdnu hlásím, abyste věděli, že ještě žiju =) Moc se omlouvám a to hlavně všem věrným affiem, že jsem tady teď byla tak strašně málo a že jsem k nim nechodila zrovna často, ale prostě mi chyběl čas, ale hlavně nálada. Permanetně bez přestávky bloguju už 2 a půl roku.. Já neříkám, že je to nějaký extra výkon, ale být tady denně.. Brzo se z toho stane jakási povinnost. A řekla bych, že hodně z vás ví, jak to myslím.. Ne, vážně se nemusíte bát, ani teď se nechystám pozastavovat, nebo jakkoli končit. Řekla bych, že "vypiplat" tenhle blog a dát mu aspoň pár stálých návštěvníků mi dalo tolik práce, že bych byla blázen, chít teď skončit. Takže nebojte, nekončím, nepozastavuju. Ale potřebuju aspoň pár dní oddechu.. Potřebuju zase nabrat tu chuť k přidávání článků, protože pak blog taky vypadá jinak, když ho lidé nevedou jen proto, že cítí tu už zmíněnou povinnost.. Takže mi dejte pár dní. Já myslím, že to stejně víc než tři, čtyři dny nevydržím.. A pak se to tady zase rozjede. Zkusím to všechno vzít z trochu jiného konce.. Těště se =))
A teď pár technických poznámek:
-nutty-lili ten design ti nastavím nejspíš o víkendu. Moc se ti omlouvám, já vím, že jsem ti ho slibovala už mnohem dřív, ale pochop prosím, je konec školního roku, všichni profesoři mají pocit, že nám testy musí dát v jednom týdnu. Omlouvám se, ale o to bude lepší (udělám ti i popisky do menu) =))
-Nikushko na ten tvůj design se dostanu vážně nevím kdy.. Strašně ráda bych se do něj pustila, takže snad v neděli, oki? =))
-všichni moji spřátelenci neboli affí, ještě jednou se vám omlouvám, snad jste na mě úplně nezanevřeli..<3

Díky všem, co to dočetli až do konce. Vrátím se v pár dnech, to přísahám, však mě znáte..=) Těšte se na nový začátek..
Zatím se loučím ♥

08.05.//Další z mých omluv pro tenhle týden..

8. května 2010 v 15:49 | ›Miss.GirlsteenQa‹
Avril <3
Ahoj,
jen se vám hlásím, že ještě žiju. Omlouvám za tenhle týden, ale já jsem vám to říkala :DD Ne, opravdu mě to mrzí, ale vůbec jsem teď neměla čas. Měla jsem jednu akci za druhou a večer jsem se domů obvykle dostala tak utahaná, že mi nezbyla vhodná nálada ani energie na aktualizaci blogu.. Novinek je spousta. Slibuju, že se je postupně pokusím dopřidávat, zítra čekejte den hromady článků..a snad se mi to všechno podaří. A od pondělí by už to doufám mělo jít zase jako dřív..:) Možná se sem ještě dneska stavím, možná až zítra..ale stoprocentně mě tady čekejte =))
Slyšeli jste už Think About It od Avie? Jestli ještě ne, můžete..
Zítra o ní a samozřejmě hromadě dalšího budou články..:))
Zatím se loučím, moc se taky omlouvám affiem.. Mějte se ♥

02.05.//Neupálili mě..=D

2. května 2010 v 15:23 | ›Miss.GirlsteenQa‹
Avril
Zdravííím,
mrzí mě, že jsem to tady od čtvrtka nechala prázdné. Původně jsem měla v plánu napsat vám, že tady nebudu, nakonec mi ale nezbyl čas. Tak snad mě omluvíte..=)
Tak jak jste si užili pálení čarodějnic? Já perfektně..=)) V pátek jsem měla narozeniny, táákže oslavy byly úplně nejúžasnější..všichni byli skvělí :** Moc děkuju Klárce a Eli za přání...strašně jste mi udělaly radost ♥ V celém článku mám pak diplom od Klárí..
Dneska mám v plánu přidat všechno důležité co mi uteklo, konečně vyhlásit květnovou POTM a samozřejmě se podívat k affiem..
Táákže zatím =))

27.04.//..abyste věděli, co vás čeká a nemine =))

27. dubna 2010 v 14:46 | ›Miss.GirlsteenQa‹
Avie ♥
Ahooj,
tak mám pocit, že už jsem sem pořádný článek, který by se netýkal Avril ani Twilight ságy, nepsala řádně dlouho..=D Já vím. Chtěla jsem se vám tak nějak omluvit za posledních pár dní. Nevypadá to tady podle mých představ a bohužel ještě několik dnů vypadat nebude. Z části nestíhám a z části zkrátka není energie. Potřebovala bych pauzu.. Ale ani ne tak blogovou, jako celkovou. Takže nebojte, na pozastavení nebo něco podobného se opravdu nechystám :) Tak snadno se mě nezbavíte :DD Prostě by to jen chtělo prázdniny..a hodně :)
Už od víkendu mám v hlavě kompletní návrh nového designu a dokonce i rozcestníků. Vím, že už by to tady chtělo pořádně oživit :)) Budu se ho snažit vytvořit co nejdřív, ale tenhle týden toho času zase moc nebude...a to nemluvím o tom příštím. Držte mi palce ;))
Na vyhlášení dubnové fotky měsíce a ankety pro měsíc další se můžete těšit už zítra. Zatím to vypadá na těsný boj Avril vs. Ashley, takže pokud ještě chcete cokoli změnit, tady prosím :) To stejné platí i u videa měsíce dubna, tam si myslím bude sólové vítězství Avriliné Alice :), jestli jste ale nehlasovali, pak můžete tady.
Řekla bych, že prozatím to stačí.. Víc vám asi napíšu ještě zítra nebo pozítří o tom, jak mě tady přes víkend stoprocentně neuvidíte..:))
Držte se, vaše slečna G ♥

Prostě a jednoduše -jsem tu =))

5. dubna 2010 v 15:53 | ›Miss.GirlsteenQa‹
girlsteen.blog.cz
Táák jsem tady, jak jsem v pátek slíbila :))
V první řadě samozřejmě přeju k dnešním Velikonocům, doufám, že jste si je užili, a že jste to holky přežily :) Já jsem si "první Velikonoce" užila už v sobotu u tety. Abych odpověděla Eli -jsou mladší, nejstaršímu bude sedm, ale i tak jsou skvělí..dva dny se to vydržet dá :DD Mno a v neděli jsem měla svátek. Strašně moc děkuju mému afíí Klárce za nádherný diplomek i za to, že si na mě vůbec vzpomněla, jsi zlatá...ještě jednou dííky :***
Teď se půjdu podívat k afiiem a taky půjdu přidat pár článků, doufám, že se nějaké extra novinky neudály :D Tákže zatíím..:))
(Diplomek od Klárky, vážně děkuju :))

02.04.//Mizím na víkend..x))

2. dubna 2010 v 19:27 | ›Miss.GirlsteenQa‹
girlsteen.blog.cz
Zdravíím,
tak vás chci zase po dlouhé době obeznámit se svojí plánovanou nepřítomností..:)) Zítra mám totiž v plánu odjet za tetou a jejíma ratolestma, které, až na pár drobností, úplně miluju ♥ Předpokládám, že se vrátíme v neděli dost pozdě večer, takže buďto se tady objevím ještě v pondělí anebo až v úterý..to uvidím, ale víc to vidím na pondělek :D
Pár článků vám úplně překvapivě zase přednastavím, takže budu moc ráda, když sem párkrát zaskočíte :) Jinak máme nové hlasování o fotku a video krásného měsíce května, takže pokud jste ještě nehlasovali, určitě to udělejte :))
Mno, já se prozatím loučím, užijte si zbytek prázdnin a v pondělí mě tu máte :)) Pá ♥

Happy B-day, Eli! <3

1. dubna 2010 v 11:18 | ›Miss.GirlsteenQa‹
Tadááá! Dneska slaví narozeniny další z mých úžasných a prostě nenahraditelných affies -naše Eli! ♥ Já bych jí samozřejmě chtěla strašně moc popřát k tak už úžasnému věku, hodně štěstí a zdraví, protože těch není nikdy dost, spoustu úspěchů, nejbáječnějších přátel a všeho co bude kdy chtít.. Tááákže všechno neejlepší, Eli ♥
Doufám, že se aspoň trochu líbí a že se nezměnilo nic na tom, že je tvým nej z HP :))

17.03.//I´m so, so sorry =((

17. března 2010 v 18:45 | ›Miss.GirlsteenQa‹
Avril
Ahoojky,
vážně se strašně, strašně a úplně nejvíc omlouvám za to, jak to tady od pátku vypadá. Moc mě to mrzí hlavně kvůli affiem =(( Moje vysvětlení je úplně jednoduché a na blozích podle mě hodně časté -absolutně nebyl čas. Slibuju, že zítra se pokusím dopřidat všechny důležité články, které mi unikly, zkusím vám víc vysvětlit důvod mé nepřítomnosti a hlavně poctivě zkouknu články u affies, to přísahám. Ještě jednou se moc omlouvám a doufám, že mě snad pochopíte.. Děkuju ♥ Do zítřka pá :**
 
 

Reklama

Copyright ©2008-2010
||›Miss.GirlsteenQa‹||http://girlsteen.blog.cz||Thanks for your visit.